A műhelyvezető két karnagy egymással egyenlő arányban megosztva, egymást segítve tartják a műhelyt. Közösen alakítják ki a műsort és felváltva tanítják be, illetve vezénylik majd a műveket.
Philippe Forget írja Bernsteinről: „Nagyszerű zene nagy érzelmekkel, valódi drámai érzékkel, igazi költői - és színvilággal.” A múlt századi kórusmuzsika egyik leggyönyörűbb mesterművének megismerésére invitáljuk.Somos Csaba írja Farkasról: „Farkas Cantus Pannonicus című Cantatája nagyon érdekes szöveget párosít a zenéhez.” A szöveg szerzője Janus Pannonius, a 15. század ismert reneszánsz magyar költője. Mind a zene, mind pedig a hangszerelés különleges, ugyanis az 500 évvel ezelőtti időkbe repít minket. A csodálatos stilizált zenét nem csupán „hagyományos” modern hangszerek kísérik, hanem többek között mandolin és gitár is közreműködik. A műhelyt korhatárra való tekintet nélkül azoknak ajánljuk, akik szeretnék megismerni ezt a ritkán játszott, latinos - mediterrán hangulatú és érzelemvilágú művet, amely egyúttal az igazi magyar tájat is felidézi képzeletünkben.
"Farkas Cantus Pannonicus című kantátája rendkívül érdekes szöveget zenésít meg. Írója Janus Pannonius, a XV. századi magyar reneszánsz ismert alakja. A zene és a nagy zenekari hangszerelés is különleges: több mint 500 évvel korábbra repít minket vissza az időben."
/Somos Csaba/